Pärsti Vald

Moodsad meelelahutusvõimalused, mida saab Viljandi vallas nautida

Viljandi Play-In kasiino

Tänaseks päevaks pole mingi üllatus, et kunagisest Pärsti vallast rääkides tuleb hoopis rääkida Viljandi vallast ehk haldusreformi käigus moodustunud suurest haldusüksusest. See võis küll tulla mõnevõrra šokeeriva muudatusena, kuid tänaseks on paljud inimesed juba harjunud sellega, eriti, kuna Pärsti valla rajoonid on ju tegelikult Viljandi linnale endale väga lähedal.

Rääkides aga Viljandi vallast, siis saavad Pärsti inimesed nautida Viljandi kandis erinevaid meelelahutusvõimalusi, mis on vaat et koduukse lähedal. Alljärgnevalt toome välja mõned sellised meelelahutusvõimalused.

1. Castle Escape

Castle Escape nime kannab meelelahutuskeskus, millesarnast on raske leida isegi mujalt Eestist. See täiesti ainulaadne paik annab võimaluse otseses mõttes põgeneda igapäevaelu eest: keskus pakub põgenemismänge, mis panevad kindlasti vere vemmeldama. Lisaks antakse ka võimaluse nautida virtuaalreaalsust, UV-maalinguid ja palju muud. Olgu õues suvi või talv, Castle Escape pakub midagi unustamatut igal ajal ja igaühele.

2. Grand Prix

Kui soovid tunda nagu oleksid sattunud Las Vegasesse, siis on Viljandis asuv Grand Prix kasiino kõige lähem võimalus selleks. Luksuslik maapealne kasiino pakub eelkõige slotimänge, seejuures kuulub kasiino ühte Eesti suurimasse kasiinoketti, mis on tuntud pea igale mänguhuvilisele. Kui soovid kogeda midagi uut või tahad lihtsalt oma õnne proovile panna ilma, et peaksid kiirloterii pileteid kraapima, siis on Grand Prix üks parimaid sihtkohti. Kui online-kasiinod on teie asi, sisaldab Kasiino.org mängijatele palju kasulikku infot.

3. Holstre-Polli Vabaajakeskus

Holstre-Polli Vabaajakeskus on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad aktiivselt puhata ning tahavad veeta aega looduse keskel. Vabaajakeskuses pakutakse erinevaid sportimis- ja hobivõimalusi, seda nii suvel kui talvel. Keskuses on lisaks suusaradadele ja muudele võimalustele ka moodne peahoone, kus on saunad, koosolekuruumid, toitlustus ja majutusvõimalus. Kõikide võimaluste tõttu on Holstre-Polli Vabaajakeskus tuntud kõigi Viljandi valla inimeste seas, kes soovivad veeta aktiivselt vaba aega.

4. Viljandi Jäähall

Võib-olla oled hoopis uisutamishuviline või hokisõber? Viljandi jäähall pakub aastaringset uisutamisvõimalust nii neile, kes soovivad lihtsalt mõnusalt aega veeta, kui ka neile, kes on huvitatud jääspordist professionaalsel tasemel. Jäähallis korraldatakse erinevaid sündmuseid ja trenne nii lastele kui täiskasvanutele – kui soovid natuke trenni teha, tasub kindlasti vaadata jäähalli.

5. Viljandi spordihoone

Vaksali tänaval asuv spordikeskus on oma Martin Kleini kuju ja tabava arhitektuuriga üks enim äratuntavaid hooneid Viljandi linnas. Tänu Viljandi spordihoonele ei ole vahet, milline on õues ilm, sest absoluutselt kõik huvilised saavad seal harrastada sportlikku eluviisi. Spordihoones on mitmeid võimalusi, sealhulgas võimlemissaal, jõusaal, judosaal, suured saalid ja muu taoline.

Tänu kõigele sellele on Viljandi spordihoone üks parimaid kohti sportliku ajaveetmise jaoks. Muide, hoones on ka tribüün 800 vaatajale, seega saab spordihoones jälgida ka spordimänge – juhul, kui pole soovi ise osa võtta mõnest spordialast.

Lisaks nendele viiele näitele on Viljandi vallas rohkelt muuseume, restorane ja muud põnevat – tegevust leidub igaühe jaoks, ükskõik, milline on isiklik maitse.